Privātuma un sīkdatņu politika

Ievads

Izmantojot SIA Lagardere Travel Retail, reģ.Nr. 40003534732, juridiskā adrese Ieriķu iela 3, Rīga, LV-1084 (turpmāk tekstā – LTR) tīmekļa vietni www.costa.lv (turpmāk tekstā -Mājaslapa) un aplikāciju Costa Coffee Club Latvia (turpmāk tekstā – Aplikācija), no Jums var tikt prasīts norādīt personīga rakstura informāciju, t.sk. personas datus, kas ir nepieciešams, lai varētu aizpildīt darba pieteikumu, parakstīties uz informatīviem biļeteniem vai iesniegt mums jautājumus, kā arī lai pilnvērtīgi izmantotu Aplikāciju. 

Informējam, ka Mājaslapā un Aplikācijā sniegtie personas dati tiks izmantoti ar maksimālu uzmanību un respektu. LTR apņemas ievērot Jūsu tiesības uz personas datu tiesisku apstrādi un aizsardzību.

Šī politika nosaka fizisko personu datu apstrādes politiku šajā Mājaslapā un Aplikācijā.

Šīs privātuma un sīkdatņu politikas (turpmāk tekstā -politika) mērķis ir nodrošināt Jums normatīvajos aktos paredzēto informāciju par to, kā LTR iegūst un apstrādā Jūsu personas datus.

LTR ir ar šīs Mājaslapas un Aplikācijas saistīto personas datu apstrādes pārzinis.

 

Personas datu apstrāde.

LTR veic personas datu apstrādi saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu un citiem Latvijas Republikas normatīviem tiesību aktiem.

Jebkura informācija par sevi, kuru Jūs sniegsiet LTR ar šīs mājaslapas vai aplikācijas starpniecību vai izmantojot e-pastu, tiek uzskatīta par konfidenciālu, un tā nav pieejama trešajām personām. LTR Jūsu sniegto informāciju izmantos tikai tiem mērķiem, kādiem tā tiek sniegta.

Mājaslapas sadaļa “Raksti mums”. Apmeklējot mūsu mājaslapu un sniedzot tajā savu kontaktinformāciju (e-pastu, tālruni), Jūs piekrītat, ka LTR ar jums sazināsies, izmantojot Jūsu sniegto kontaktinformāciju veiksmīgas atpakaļsaites sniegšanai un, lai nosūtu informāciju par mūsu pakalpojumiem.

Mājaslaas sadaļa “Karjera”.  Izmantojot LTR mājaslapu darba pieteikumam, Jums tiks prasīts norādīt personas datus, ko  LTR izmantos, lai efektīvi  izvērtētu Jūsu atbilstību izsludinātajai vakancei, ievērojot noteiktos ierobežojumus. Piekļuve Jūsu ievadītajiem datiem ir tikai LTR personāla daļai. Pretendentu iesniegtie personas dati atlases procesā var tikt nodoti vienīgi tām personām,  kas ir tieši iesaistītas konkrētajā atlases procesā.

Jūsu personas dati tiks uzglabāti saskaņā ar Eiropas Parlamenta Regulu 2016/679 un netiks izpaltīti trešām personām vai kā citādi ļaunprātīgi izmantoti.

 

Mārketinga komunikācija. Lai sniegtu informāciju par piedāvājumiem un pakalpojumiem, kas, mūsuprāt, varētu Jūs īpaši interesēt, LTR var izmantot Jūsu personīgos datus mārketinga un sakaru aktivitātēm. Jūs varat jebkurā brīdī atteikties no šo reklāmas sūtījumu saņemšanas. LTR nekad nepieļaus Jūsu personīgo datu izmantošanu reklāmas un sakaru vajadzībām no trešo personu puses.

Jūs jebkurā laikā varat izdzēst vai mainīt mājaslapā iesniegtos personīgos datus. Aplikācijā iesniegtos datus var mainīt, rakstot uz info@lagardere-tr.lv

 

Tīmekļa vietnes izsekošanas kodi. Mājaslapā tiek izmantoti tīmekļa vietnes izsekošanas kodi, lai pārraudzītu lietotāju uzvedību un analizētu šo informāciju biznesa attīstības nolūkos.

 

Sīkdatnes (“Cookies”). LTR mājaslapas ietvaros veic datu vākšanu par tīmekļa vietnes lietotāju, izmantojot sīkdatnes, lai uzlabotu lietotājiem piedāvātos pakalpojumus. Sīkdatnes ir mazi teksta faili, kurus serveris pārraida Jūsu pārlūkprogrammai katru reizi, kad apmeklējat kādu mājaslapu. Tie tiek vai nu saglabāti, vai noraidīti atkarībā no pārlūkprogrammas iestatījumiem.

Saglabāti sīkfaili ļauj serverim atpazīt jūsu datoru. Atkārtoti apmeklējot kādu mājas lapu un izmantojot tikai ar paroli pieejamas mājas lapas sadaļas, tie ļauj izvairīties no atkārtotas datu ievades. Īsumā, sīkfaili uzlabo lietotāja pieredzi tīmekļa vietnē, ļaujot sistēmai atpazīt apmeklētājus.

Mēs sīkfailus izmantojam, lai palīdzētu attīstīt mūsu tīmekļa vietni un veidotu to lietotājiem draudzīgu. Tie mums palīdz noteikt un izprast lietotāju vēlmes.

Vislabākajai lietotāja pieredzei un pilnvērtīgai tīmekļa vietnes darbībai iesakām sīkfailus saglabāt. Ja tomēr nevēlaties sīkfailus saglabāt, veiciet izmaiņas pārlūkprogrammas iestatījumos.

 

Drošība. Mēs piedāvājam maksimāli augstu aizsardzību pret personīgo datu zaudējumu, nepiedienīgu izmantošanu un neautorizētu piekļūšanu šādiem datiem un informācijai. Datu pārraide starp Jūsu Interneta pārlūkprogrammu un mūsu serveri tiek nodrošināta ar 128b drošības slāni Secure Sockets Layer (SSL).

 

Saites uz citām vietnēm. Lūdzam ievērot, ka šī privātuma politika attiecas tikai uz LTR mājaslapu www.costa.lv. Ņemot vērā, ka mūsu mājaslapā var parādīties saites uz citām tīmekļa vietnēm, iesakām pirms jebkāda veida personīgo datu sniegšanas šajās vietnēs iepazīties ar to privātuma politiku.

Mēs nenesam atbildību par citās tīmekļa vietnēs ievadītu personīgo informāciju vai personas datiem.

 

Politikas grozījumi. LTR ir tiesīgs papildināt un mainīt šīs politikas noteikumus pēc saviem ieskatiem, publicējot jauno versiju mājaslapā.