PUPIŅAS

Costa Coffee unikālā kafijas pupiņu maisījuma ‘’Mocha Italia” perfektā recepte ir gadu desmitiem rūpīgi glabāts noslēpums, bet varam pačukstēt Jums dažus faktus par to:

  • Katra kafijas pupiņa tiek rūpīgi lasīta ar rokām tikai ‘’Rainforest Alliance” sertificētās kafijas plantācijās.
  • 45 gadus zaļās kafijas pupiņas nonāca vienīgajā Costa Coffee grauzdētavā Londonā, Lambetā Old Paradise ielā, bet, augot biznesam, bija nepieciešamība pēc lielākas ražotnes, tāpēc 2017. gadā Costa Coffee tika atklāta modernākā un videi draudzīgākā grauzdētava “The New Old Paradise roasery” Basildonā
    https://www.youtube.com/watch?v=nhbMDZQMvVo

GRAUZDĒŠANA

  • Lēni grauzdēta pēc labākajām itāļu tradīcijām, saglabājot unikālo garšu un aromātu. Vēl esot karstām, kafijas pupiņas tiek iepakotas, lai uzsāktu ceļu uz visām Costa Coffee kafejnīcām pasaulē.
  • Katrā Costa Coffee kafejnīcā pupiņas nonāk mūsu profesionālo baristu prasmīgajās rokās un kafijas piedzīvojums var sākties, pupiņām pārtopot Jūsu iecienītajās kafijās

BARISTAS

Mūsu lepnums ir mūsu komandas. Katrs Barista ir īpaši apmācīts, lai sniegtu Jums neatvairāmu kafijas tasīti. Costa Coffee baristu raksturo 3 galvenās īpašības – Cieņa, Kaisle un Personība. Ar īpašu rūpību meistarīgi tiek pagatavota katra kafijas tasīte, neatkarīgi vai tas ir espresso vai flat white.