Costa vēsture

Kādā lietainā 1971. gada dienā, Londonā, diviem itāļu brāļiem Bruno un Serdžio Costa, dzima sapnis par kvalitātīvu, itāļu tradīcijām bagātu kafiju un tika atvērta Costa kafijas grauzdētava un uzsākta kafijas vairumtirdzniecība.

1978. gadā brāļi atvēra savu pirmo Costa Coffee kafejnīcu Londonas sirdī un Costa burvība pārņēma visu Londonu.

Šobrīd pasauli ar neatvairāmu, itāļu tradīcijās gatavotu kafiju priecē vairāk kā 3 700 Costa Coffee kafejnīcās no Londonas līdz Pekinai, no Pekinas līdz Dubaijai un, protams, arī Rīgā. Nav svarīgi, kur Jūs atrodaties, Costa vienmēr pasniedz izcilu, tradīcijām bagātu kafiju.

Costa Kafija

Costa Coffee unikālā kafijas pupiņu maisījuma ‘’Mocha Italia” izcilā recepte ir gadu desmitiem rūpīgi glabāts noslēpums, bet varam pačukstēt Jums dažus faktus par to…

Sociālā atbildība

Rainforest Alliance – Costa Coffee izmanto tikai kafijas pupiņas, kas ir nākušas no Rainforest Alliance sertificētam plantācijām. Katru reizi, kad Jūs dzerat Costa kafiju, Jūs atbalstat zemniekus un plantāciju darbiniekus visa pasaulē, kas strādā, lai uzlabotu apstākļus sev un savām ģimenēm, tajā pašā laikā rūpējoties par vidi un nenodarot pāri dabai. Rainforest Alliance nodrošina, atbalsta un iedrošina zemniekus audzēt, novākt un uzturēt savu ražu veidos, kas ilgtermiņā saglabā dabu, vienlaicīgi nodrošinot ekonomisko izaugsmi, sociālās garantijas un sniedzot iespēju bērniem mācīties skolā un nodrošinot veselības aprūpi ģimenēm.

Savā krūzē lētāk – rūpējoties par dabu, vidi un minimizējot ikdienā izlietoto atkritumu daudzumu, mēs piedāvājam Jums 0.30 eur atlaidi dzērienam, ja mūsu ierastās papīra take away krūzes vietā, Jūs nākat ar savu krūzi.